TEDxBratislava 2018

Zažite atmosféru podujatia TEDxBratislava 1. júla 2018 v novej budove SND.

9. ročník jedinečnej multižánrovej konferencie TEDxBratislava sa síce bude konať až o pol roka, avšak už teraz pracujeme na tom, aby bol prvý júlový deň jedným z najinšpiratívnejších dní v roku 2018. Na celodennom podujatí vystúpia domáci i zahraniční rečníci z rôznych spoločensko-vedných oblastí, taktiež pre vás pripravujeme zážitkový sprievodný program a po celý deň bude postarané o vašu sýtosť aj pohodlie.

Registrácie na TEDxBratislava 2018

Registrácie na TEDxBratislava 2018 sú dočasne pozastavené. Pre informácie o spustení predaja sa zaregistrujte do nášho newslettera.

Dôležité informácie

TEDxBratislava je držiteľom licencie TED a otázky v registračnom formulári sa riadia pravidlami TED. Vyplnením registračného formuláru:

  • súhlasíte s poskytnutím osobných údajov organizátorom TEDxBratislava a s ich spracovaním pre účely tohto alebo budúcich podujatí TED/TEDx
  • beriete na vedomie, že sa na konferencii budú vyhotovovať zvukové a obrazové záznamy, ktorých súčasťou sa ako účastník môžete stať
  • súhlasíte s uverejnením týchto záznamov tak, ako je to obvyklé pri podujatiach TED

Informácie uvedené v registračnom formulári budú použité výhradne na interné potreby TEDxBratislava a nebudú poskytnuté tretím stranám.

Vašu registráciu a platbu spracujeme prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Po úspešnej registrácii Vám pošleme e-mail potvrdzujúci prijatie Vašej platby. Miesto na TEDxBratislava 2018 máte rezervované až po prijatí Vašej platby. Ak ste zadali fakturačné údaje, daňový doklad Vám zašleme e-mailom. V prípade potreby môžete dostať pečiatku priamo v deň podujatia.

Všeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok