Registrácia na TEDxBratislava 2017

Láka vás atmosféra podujatia TEDxBratislava 2017? Zažite túto jedinečnú konferenciu svetového formátu už 2. júla v budove Nového SND v Bratislave.

Na celodennom podujatí vystúpi 16 domácich i zahraničných rečníkov z rôznych spoločensko-vedných oblastí. Pripravený je pre vás inšpiratívny sprievodný program a po celý deň bude o vás postarané vďaka bohatému cateringu v cene vstupenky, ktorá zahŕňa aj tričko s motívom Straty a nálezy. (Vaše tričká sú v tlači. Na základe doterajšieho dopytu sme objednali pomerný počet tričiek z každej veľkosti. Veríme, že si tú svoju nájdete, pre istotu vám odporúčame 2. júla prísť k registráciám čo najskôr.)

Pre účasť na podujatí je nutná vaša registrácia. Registráciu vstupenky neodkladajte, pretože počet účastníkov je limitovaný kapacitou divadla.


REGISTRÁCIA ÚČASTNÍKA


DÔLEŽITÉ INFORMÁCIE

TEDxBratislava je držiteľom licencie TED a otázky v registračnom formulári sa riadia pravidlami TED. Vyplnením registračného formuláru:

  • súhlasíte s poskytnutím osobných údajov organizátorom TEDxBratislava a s ich spracovaním pre účely tohto alebo budúcich podujatí TED/TEDx
  • beriete na vedomie, že sa na konferencii budú vyhotovovať zvukové a obrazové záznamy, ktorých súčasťou sa ako účastník môžete stať
  • súhlasíte s uverejnením týchto záznamov tak, ako je to obvyklé pri podujatiach TED

Informácie uvedené v registračnom formulári budú použité výhradne na interné potreby TEDxBratislava a nebudú poskytnuté tretím stranám.

Vašu registráciu a platbu spracujeme prostredníctvom zabezpečenej platobnej brány. Po úspešnej registrácii Vám pošleme e-mail potvrdzujúci prijatie Vašej platby. Miesto na TEDxBratislava 2017 máte rezervované až po prijatí Vašej platby. Ak ste zadali fakturačné údaje, daňový doklad Vám zašleme e-mailom. V prípade potreby môžete dostať pečiatku priamo v deň podujatia.

Všeobecné obchodné podmienky a reklamačný poriadok