S tričkami z TEDxBratislava 2017 kľúče tak ľahko nestratíte

tedxbratislava 2017 tricko

S tričkami z TEDxBratislava 2017 kľúče tak ľahko nestratíte

Tento rok rušíme tradičný predaj tričiek! Ale nebojte sa, ak patríte k ich vášnivým zberateľom, poteší vás, že tričko tento rok dostane každý účastník.

Aby sme sa ďalší rok pri registráciách v deň podujatia nestrácali v zoznamoch, kto si tričko z TEDxBratislava objednal a kto nie, rozhodli sme sa, že tento rok touto praktickou pamiatkou obdarujeme každého návštevníka.

Ako teda býva zvykom, aj najbližší ročník TEDxBratislava po podujatí budete môcť hrdo nosiť na hrudi. Stavili sme na farbu, s ktorou vás každý nájde aj v dave. A keďže ani my nemáme radi tričká, ktoré sa kvôli nezáujmu strácajú na dne šatníka, pripravili sme tento rok doslova kľúčový dizajn.

Stačí, keď si pri registrácii na TEDxBratislava 2017 vyberiete veľkosť trička, ktoré chcete dostať. A 2. júla vás pri vstupe na podujatie bude aj s ďalšími darčekmi čakať táto pozornosť, vyžehlená a voňavá. 🙂

Rozhodli sme sa tak preto, že každý rok bojujeme s rovnakým problémom – aby boli tričká hotové práve včas, objednávame ich približne tri týždne pred podujatím. Registrácie sú však stále otvorené, aj s možnosťou objednať si tričko. A tak nám vždy zostáva iba naslepo predikovať, koľko tričiek objednať.

Náklad na tričko sme síce zohľadnili v cene vstupenky, no veríme, že tento „nález“ v darčekovej taške za symbolickú cenu bude mať pre vás oveľa väčšiu hodnotu, než je tá výrobná.