Blíži sa deň plný myšlienok (ne)všedných hrdinov!

Blíži sa deň plný myšlienok (ne)všedných hrdinov!

TEDxBratislava 2015 sa uskutoční už túto sobotu, 4. júla 2015 v priestoroch novej budovy Slovenského národného divadla.  Prednášky, rozdelené prestávkami do 4 programových blokov, budú trvať od 9.00 do 18.30 a ich podrobný program nájdete tu. Radi by sme vám ponúkli niekoľko dôležitých informácií o podujatí spolu s tipmi, ako si z konferencie odniesť čo najviac zážitkov.

 LÍSTOK A REGISTRÁCIA 

Vašim lístkom je Vaše meno, nebudete potrebovať žiadny tlačený ani elektronický lístok. Registrácia pri vstupe je rozdelená na 5 častí abecedne, podľa začiatočného písmena vášho priezviska (napr. A-G). Pokiaľ ste si pri registrácii online objednali aj tričko alebo zažiadali o faktúru, budú vás takisto čakať pripravené pri registráciách. Menovku, ktorú dostanete pri registrácii prosím noste na viditeľnom mieste.

14618520343_aa5dd28cd8_z

PRÍCHOD

Registrácia bude prebiehať od 8:00 do 8:45 hod.Prvý blok začína presne o 9:00.  Počas jednotlivých blokov budú dvere do sály zatvorené. Ak si nenecháte ranný príchod na poslednú chvíľu, budete mať dosť času na registráciu a chytíte si aj dobré miesto na sedenie, ktoré je v sále voľné. Pre tých, ktorí doma nestihli raňajky, budeme mať pripravené niečo malé pod zub.

14424210967_00a6a45714_h (1)

MIESTO A PARKOVANIE

Podujatie sa uskutoční v sále činohry. Parkovať môžete na parkovisku SND, na ktoré sa vchádza z Pribinovej ulice. Vstup na parkovisko bude možný do 9:30 hod. (vychádzanie je možné kedykoľvek). Potom je možné parkovať v podzemnom parkovisku Eurovea.

14609901972_160f383932_z

TLMOČENIE

Rečníci, ktorí budú hovoriť po anglicky, budú tlmočení. Pokiaľ si nie ste istý/á, či budete angličtine rozumieť, vyzdvihnite si pri VIP registrácii prekladateľskú staničku (vratný depozit 5 EUR).

AK NIEČO NEBUDE FUNGOVAŤ

Obráťte sa na kohokoľvek s menovkou STAFF alebo ORGANIZÁTOR, prípadne príďte k VIP registrácii.

TELEFÓNY

Všetci si sľúbme: počas vystúpení a prednášok nebudú zvoniť žiadne mobilné telefóny. Počas prestávok však pokojne žhavteFacebook, Twitter či Instagram, nech sa myšlienky hodné šírenia naozaj šíria.  Pri zdieľaní na sociálnych sieťach používajte hashtag  #tedxbask.

Hastag

 FOTOGRAFOVANIE 

Počas vystúpení, prosím, nefoťte a nerobte video záznam. Ruší to rečníkov a rozptyľuje účastníkov okolo vás. Fotografovať mimo hlavnej sály počas prestávok však môžete do sýtosti.

OBČERSTVENIE

Ani cez prestávky medzi jednotlivými blokmi rečníkov sa nudiť nebudete. Chuťové bunky zamestnáme nápojmi a občerstvením, nebude chýbať dobrá káva, zmrzlina či ovocie. Budeme podávať aj teplý obed a večeru formou bufetu a zabezpečili sme aj bezlepkovú a bezlaktózovú stravu.

PRESTÁVKOVÉ AKTIVITY

Keď sa dosýta občerstvíte, čakajú vás pestré prestávkové aktivity. Viac sa o nich dozviete na našom blogu. Odporúčame preštudovať vopred, aby vám neuniklo niečo zaujímavé 🙂

ĽUDIA OKOLO VÁS 

TEDxBratislava bude zaujímavý nielen ľudmi na pódiu, ale aj v publiku. Bola by škoda nezoznámiť sa s niekým novým! Sledujte záľuby a témy, ktoré majú ľudia na menovkách, nadviažte rozhovor, zapojte sa do prestávkových aktivít alebo si vyberte v sále vždy iné miesto na sedenie. Myšlienky hodné šírenia určite nájdete aj mimo pódia.

14411809159_fbc8e33b47_z

ČO NA SEBA?

Niečo príjemné a pohodlné. Čaká nás dobrodružná cesta, saká a kravaty môžu ostať doma. Na dresscode si nepotrpíme.

AFTERPARTY

Intenzívny deň ukončíme afterparty pred SND. Nechajte doznieť myšlienky, dokončite začaté rozhovory, občerstvite sa nápojmi či vystúpením nového cirkusu, nikam sa neponáhľajte. Afterparty ukončíme o 22.00.