Na TEDxBratislava bude aj tento rok (ne)všedne chutne

Na TEDxBratislava bude aj tento rok (ne)všedne chutne

“Viac ako 10 000 kusov riadu, 2 700kg čistej čašníckej váhy, 1 200 odpracovaných hodín a 10 275 porcií jedla –   TEDx Bratislava. Nevieme sa dočať.” znie príspevok Dobrého Jedla na Facebooku z minulého roka. Tento rok sme nepoľavili, naopak! Aké zážitky čakajú na vaše bruchá v sobotu?

Začíname ľahkými raňajkami, v prípade,  že ste tie vaše doma nestihli. Dáme si tradičný bratislavský rožtek alebo chutný oškvarkový pagáč. Po prvom bloku, v desiatovom čase, sa môžete tešiť na  jednohubky a chlebíčky, tieto dobroty sa objavia aj počas olovrantu. Na obed a večeru sú zabezpečené teplé jedlá vrátane bezlepkového a bezlaktózového variantu. Jedlo vám budú servírovať profesionáli, postarajú sa, aby ste sa cítili nevšedne bezstarostne. Vsadíme sa, že sa počas celého dňa presvedčíte, že Dobré Jedlo robí naozaj dobré jedlo.

Kus zdravia v podobe ovocia a obľúbené domáce štrúdle nám prinesie Svet Bedničiek. Ak by ste napriek tomu pociťovali cukrový deficit, Giraffe Bakery napečú ich preslávené minicupcakes.

Milovníci dobrej kávy, poponáhľajte sa k Powerlogy na špeciálne servírovanú kávu aj s kokosovým olejom, ktorá vás vzpruží a nabudí vašu myseľ.

Cez obed vás čaká krémová a chutná zmrzlina od Gio Caffe.

… a niečo si necháme aj ako prekvapenie 🙂