TEDxBratislava s tričkami, na ktoré budete oči vyvaľovať O.O

TEDxBratislava s tričkami, na ktoré budete oči vyvaľovať O.O

Na TEDxBratislava 2016 sme pre vás pripravili taký dizajn trička, že sa ním budete chcieť popýšiť na každom žúre a možno aj na každej firemnej porade!

Určite aj vy máte v skrini to jedno tričko s motívom vašej firmy či obľúbenej kapely, ktoré máte strašne radi, no málokedy si ho obliekate. Lebo sa nehodí do dress kódu v práci, lebo na bežný deň je príliš uletené, lebo si ho jednoducho chcete šetriť… A tak ho zo spodnej zásuvky vytiahnete iba pri málo príležitostiach alebo si ním radosť robíte len doma. Viete čo? Z TEDxBratislava 2016 si môžete odniesť také tričko, že sa ním budete chcieť pochváliť každému! Susede, aj šéfovi.

Do spolupráce sme tento rok zlanárili mladučkú značku LEMUR O.O, ktorá si robí skvelé meno svojimi originálnymi potlačami. V čom sú jedinečné? Tak po prvé, perfektne sedia k ústrednej téme TEDxBratislava 2016 „Posledný nech zažne“. A po druhé, zažiarite s nimi aj vo festivalovom dave. Doslova. LEMUR O.O totiž svieti v tme! Pod lampou však býva najväčšia tma, a tak sme sa motív tohtoročných tričiek rozhodli tam, kde je všetkým na očiach, tajuplne skryť.

Za svetla budete na svojej hrudi rebelsky niesť ústrednú tému TEDxBratislava 2016 “Posledný nech zažne”. A za tmy? Tak to vám v tejto chvíli neprezradíme ani my, pretože sme pre vás pripravili až dva famózne motívy a bude len vecou náhody, ktorý sa na tričku za tmy rozsvieti vám. Pre porovnanie si pozrite, ako vyzerali tričká z predchádzajúcich ročníkov. Teraz vám bude musieť stačiť náš gentlemanský sľub, že v roku 2016 tričko z TEDxBratislava proste chcete mať. 🙂

LEMUR_TEDx_tricko_2

Cena trička zostáva aj tento rok symbolických 10 eur, ktorými prispejete na organizáciu samotného podujatia. Objednať si ho môžete jediným kliknutím a uvedením svojej veľkosti pri vypĺňaní registrácie na podujatie a my vám tričko odovzdáme 3. júla v SND, voňavé a vyžehlené. Pomôžte nám šíriť myšlienky, ktoré za to stoja, a kúpite si tričko TEDxBratislava 2016 – také, že vám naň okoloidúci budú ako lemur oči vyvaľovať!