O tom, ako sme za 12 hodín zbalili 120 ľudí

O tom, ako sme za 12 hodín zbalili 120 ľudí

Opäť sme si potvrdili, že keď niečo vyjde veľmi dobre, zaručene niečo iné zároveň nevyjde. Presne tak isto, ako tomu býva napríklad na prvom rande.

Keď sme pred týždňom púšťali do sveta informáciu o tom, že v závere marca chystáme TEDxBratislavaSalón, plán bol jasný. V pondelok v noci to zavesíme na náš Facebook, necháme to žiť a v utorok pošleme informáciu o podujatí fanúšikom, ktorí odoberajú náš newsletter. Lebo poslať pozvánku tým, ktorí majú o naše novinky záujem, sa jednoducho patrí.

Taký normálny komunikačný plán. Ktorý nevyšiel

Že o takzvaný “malý TEDx” bude obrovský záujem, to nám bolo jasné už vopred. O to jasnejšie, že na základe podmienok TED licencie je vstup na podujatie zadarmo. Ale že len z večera do rána rozchytáte polovicu lístkov, s tým sme veru nerátali. A keď bolo na obed rezervované aj to úplné posledné miesto, napísala som si v duchu pomyselnú čiaru cez slovo newsletter.

Dvíhať tlak 2000 adresátom pozvánkou na akciu pre 120 ľudí, ktorá je už vybookovaná, predsa nie je fér. No bolo by fér informácie pripravovanom TEDxBratislavaSalón jednoducho zamlčať? Nebolo. A tak si namiesto pozvánky na salón našiel v marcovom newsletteri miesto tento blog.

Tento článok je určený každému. Aj keď sa nezdá

Ak si teda tieto riadky čítate skrz náš newsletter a na salóne by ste radi boli, no dozvedeli sa o ňom neskoro – prijmite naše ospravedlnenie. Síce vieme, že “kto prv príde, ten prv melie” a nafúknuť kapacitu Kina Klap tiež nie je v našich silách, no napriek tomu nás mrzí, že sme k vám ako verným fanúšikom nedokázali informáciu dostať včas. My sa polepšíme a vy pre istotu sledujte aj náš Facebook.

No a ak patríte k tým, ktorým sa miesto na TEDxBratislavaSalón: RANDE(NIE) ušlo, máme len jedinú prosbu. Keď už ste pozvanie na rande prijali, ukážte sa. Nevydarené rande je nepríjemné, ale nechať partnera čakať je doslova nezdvorilé, ba priam drzé. A navyše – na vašom mieste mohol sedieť niekto iný, kto by si to naozaj užil. 😉