Darujte čas a myšlienku, pošlite blízkeho na TEDxBratislava 2017

TEDxBratislava, voucher, darcekova poukazka

Darujte čas a myšlienku, pošlite blízkeho na TEDxBratislava 2017

Venujte niekomu čas plný inšpiratívnych myšlienok a pošlite ho na TEDxBratislava 2017, zážitok, ktorému sa žiadny zo zľavových portálov nevyrovná.

Jedni tvrdia, že venovať niekomu svoj čas je vraj ten najhodnotnejší dar, aký dokážete inému človeku dať. No iní by zase oponovali, že nič sa nevyrovná sile myšlienky a darovať myšlienku predsa len čosi ako mágia. Tak sme si povedali, že pre svetový mier tieto dve veci spojíme a dáme vám možnosť darovať ich ako jeden celok. 🙂

Venujte niekomu čas plný inšpiratívnych myšlienok a pošlite ho na TEDxBratislava 2017. Konferencia TEDxBratislava je zážitok, ktorému sa žiadny zo zľavových portálov nevyrovná. Rozšírite blízkemu obzory, jedineční rečníci ho inšpirujú, dáte mu možnosť vyskúšať si unikátne prestávkové aktivity a spoľahnite sa, že celý deň sa bude cítiť ako vo vatičke.

Ako darovať vstupenku na TEDxBratislava?

Úplne jednoducho. Zaregistrujte blízkeho na podujatie a uhraďte vstupné. Detaily v registrácii (meno a ostatné údaje) vyplňte v mene obdarovaného, no ako kontaktný e-mail zadajte ten svoj.

Počkajte na potvrdzujúci e-mail od nás, v ktorom potvrdíme úspešný priebeh registrácie. Tento potvrdzovací e-mail nám prepošlite na registracia@tedxbratislava.sk spolu s kontaktným e-mailom obdarovaného. Vďaka tomu mu pred podujatím budeme vedieť zaslať podrobnejšie informácie a pokyny.

Stiahnite si darčekovú poukážku, vypíšte ju a užite si prekvapenie a radosť obdarovaného z perfektného darčeka. A nezabudnite sa zaregistrovať tiež, aby ste si mohli deň plný nevšedných myšlienok vychutnať spoločne. 🙂

P.S.: Vstupenkou na podujatie bude meno obdarovaného. Nebude potrebovať žiadny tlačený ani elektronický lístok.