Žrebujeme o vstupenky na TEDxBratislava a chceme od vás nových divákov

Žrebujeme o vstupenky na TEDxBratislava a chceme od vás nových divákov

Tento rok sa TEDxBratislava uskutoční v dvakrát väčších priestoroch, než predchádzajúce tri roky. Rozhodli sme sa tak preto, aby sa na event dostali všetci ľudia, ktorí sa do menšieho Heineken Tower Stage nezmestili, a aby sme mali priestor prilákať aj ľudí, ktorí TEDx nepoznajú.

Aj preto sme sa rozhodli na začiatku každého mesiaca (1. mája, 1. júna a 1. júla) vylosovať z potvrdených účastníkov jedného, kto dostane zdarma ďalšiu vstupenku. Našou prosbou bude, aby ju použil na obdarovanie človeka, o ktorom vie, že by inak na TEDx nešiel (ale môže ju samozrejme dať, komu len chce, hoc aj niekomu, kto už na TEDx-e bol). Takže registrujte sa a plaťte čo najskôr, ak tak urobíte do konca apríla, máte až trikrát šancu vyhrať voľnú vstupenku.

Okrem toho môžete niekomu zakúpiť vstupenku aj ako darček. Stačí, ak nám napíšete na registracia@tedxbratislava.sk a my vám fyzicky poštou zašleme vstupenku, na ktorej bude vaše venovanie (ukážková vstupenka nižšie).

Darovať myšlienky hodné šírenia je originálny darček a niektorí členovia tímu vám na základe vlastnej skúsenosti radi potvrdia, že aj veľmi osvedčený (lebo nie je malý alebo veľký, ako oblečenie, nepokazí sa, ako torta v lete a obdarovaný určite po TEDx-e nebude frflať, že mohol sv. Cyrila a Metoda radšej stráviť kladením vencov k soche vierozvestcov).