Oto Kóňa: Život introverta: ako nájsť sám seba vo svete extrovertov

O tomto videu

Hovorí sa, že svet patrí úspešným. Ľuďom, ktorí majú dar reči, ktorí sa vedia s ľahkosťou prezentovať a nemajú problém s verejným vystupovaním. Na druhej strane tohto spektra stoja introverti. Ľudia, ktorým sa často dáva nálepka tých tichších, menej priebojných a niekedy aj „divných“ ľudí. Nezaslúžene. O ich dôležitosti a svojej ceste hľadania sa vo svete plnom extrovertov nám porozpráva rečník Oto Kóňa.

O rečníkovi

Oto Kóňa je konzultant pre malých podnikateľov a inovácie. Vyštudoval politický marketing na Masarykovej univerzite v Brne, podnikal v gastronómií (Regal Burger, NYC Corner) a pár rokov bol aj poslanec v Prievidzi.

Posledné roky sa snaží malými krokmi pomôcť takmer 600 000 malým podnikateľom/kám a živnostníkom na Slovensku, aby sa im žilo ľahšie, menej byrokraticky a efektívnejšie. Bankám, telco operátorom a poisťovniam na druhú stranu radí ako robiť zmysluplné kampane a produkty pre nich, aby využili svoju silu a peniaze s pozitívnym dopadom.

Spoluvytvoril napríklad Priznanie.Digital, ktoré môže pomôcť viac ako 250 000 živnostníkom každoročne jednoduchšie vyplniť daňové priznanie. Je ženatý, žije s manželkou Kristianou a synom Oskarom.

 

 

Kategória
Spoločnosť, Identita, Psychológia, 2022