Vezmite na TEDxBratislava učiteľa za polovicu

TEDxBratislava ucitelia

Vezmite na TEDxBratislava učiteľa za polovicu

Vieme, akí sú učitelia dôležití pri šírení pozoruhodných myšlienok. Preto sme sa rozhodli, že každý učiteľ má vstup na TEDxBratislava 2017 za polovicu.

Žiaci a študáci už o týždeň školu úplne vypustia z hlavy, no ich učiteľom prázdniny ešte tak celkom nezačnú. Čaká ich kopec administratívy a, samozrejme, tí najvášnivejší budú určite celé leto premýšľať o tom, ako v ďalšom školskom roku aspoň trošku inovovať (povedzme si úprimne) občas fakt nezaujímavé učebné osnovy.

Tiež ste mali v škole svojho obľúbeného učiteľa? Ja hneď niekoľko. A keby som teraz mala jedného z nich ako prejav vďaky vziať na TEDxBratislava, nevedela by som si vybrať. Mať v živote šťastie na oduševnelých učiteľov je dar, ktorý sa nepritrafí každému. A keďže vieme, akí sú pedagógovia dôležití pre šírenie dobrých myšlienok, rozhodli sme sa dať im odmenu k záveru školského roka a urobiť pre nich TEDxBratislava prístupnejším.

Učitelia za polovicu

V programe máme „punkerského“ pedagóga Scotta Bedleyho s inovatívnym prístupom k učeniu, ale sme presvedčení, že množstvo podnetov a chuti do učenia by slovenským učiteľom dal každý jeden rečník, ktorý 2. júla vystúpi v SND. Pre všetkých učiteľov, ktorí sa zaregistrujú na TEDxBratislava 2017, máme preto zľavu 50% z ceny vstupenky.

Ak teda viete o nadšenom pedagógovi, ktorý by chcel alebo podľa vás mal zažiť podujatie ako TEDxBratislava, dajte mu o našej iniciatíve vedieť alebo ho navrhnite vo formulári na konci článku a my sa mu ozveme. V prípade, že sami učíte, jednoducho sa do formulára zapíšte sami. A ak učíte a lístok ste si už kúpili, napíšte nám na info@tedxbratislava.sk, dáme vám ako odškodné lístok pre ďalšieho učiteľa úplne zadarmo.

Aby sme sa s učiteľmi mohli spojiť, potrebujeme ich kontaktné údaje. Nominujte učiteľa, ktorého chcete vziať na TEDxBratislava za polovicu, alebo ak sami učíte, uveďte svoje údaje. Nebudú použité na žiadne iné účely: