Tri dôvody, prečo sa oplatí byť 4. júla v Connecte

Tri dôvody, prečo sa oplatí byť 4. júla v Connecte

Letné typy nemajú problém spísať celý zoznam dôvodov, prečo milujú leto – okrem menšieho nasadenia v škole či práci, všetkých akcií či festivalov a dlhých večerov sa však začiatok leta spája aj s niečim výnimočným. 4. júla sa v Bratislave v novej budove SND koná už šiesty ročník TEDxBratislava. Kto nemal to šťastie a nedostal sa k lístkom, nemusí zúfať.

Prvým a  hlavným dôvodom, prečo byť v prvú júlovú sobotu v Connecte je ten, že sa tam koná tzv. viewing párty. Ide o živé premietanie prednášok z konferencie. Myšlienkou je, aby sa stretli ľudia, ktorí si nechcú nechať ujsť inšpiratívne myšlienky, možnosť spoznať iných účastníkov a diskutovať s nimi na rôzne témy.

Ďalším dôvodom je samotná myšlienka konferencie. Rok 1984 a heslá Technology Entertainment Design boli prvými krokmi k dnes už silnej vlne myšlienok prezentovaných na celom svete na konferenciách TEDx. Tá v Bratislave si vďaka piatim opakovaniam získala takú popularitu, že aj presun do väčších priestorov neumožnil pokryť dopyt po lístkoch a vďaka svojej kvalite je červenou farbou v kalendároch mnohých z nás.

Všetci poznáme vzorec synergie 1+1=3 a to platí aj v prípade TEDxBratislava Viewing párty v Connecte. Je to miesto, kde sa konajú jedinečné workshopy a prednášky a práve 4. júl nebude výnimkou. Stretnú sa tu zaujímaví a inšpiratívni ľudia a počas prestávok budú pre návštevníkov pripravené rôzne aktivity, ktoré dotvoria pocit hodnotného dňa.

(Článok bol publikovaný na http://connect-network.com/sk/tri-dovody-preco-sa-oplati-byt-4-jula-v-connecte/)