TEDxBratislava 2014: Festival

TEDxBratislava 2014: Festival

Vždy sme verili, že rozprávať sa o zložitých témach a vzdelávať sa v nových oblastiach je zábava. Aj v sychravej zime, ale aj v lete, ktoré je skôr obdobím výletov a hudby na poliach, ostrovoch či letiskách. Veríme, že to tak bude aj 5. júla v Slovenskom národnom divadle už na piatom TEDxBratislava. Nebude sa síce konať vonku pod holým nebom, napriek tomu bude mať podtitul FESTIVAL. 

Keď máme hudobné, literárne, filmové festivaly, prečo nemať aj festival myšlienok?
Dúfame, že tak ako na hudobný festival idete kvôli celkovej atmosfére a dobrej zábave bez ohľadu na konkrétne hudobné skupiny, tak aj na TEDxBratislava prídete kvôli celkovej nálade a inšpiratívnemu bzučaniu.

Festival znamená oslavu a my budeme oslavovať piaty ročník TEDxBratislava. Navyše je 5. júla sviatok sv. Cyrila a Metoda, preto sa budeme snažiť oslavovať všetkých, ktorí rozmýšľajú a konajú v tom najlepšom duchu.

Slovo festival má však základ aj v latinskom slove festivus, ktoré znamená „šťastný“. A to je stav, v ktorom sa chceme ako organizátori v nedeľu po TEDxBratislava nachádzať. Štastní budeme vtedy, keď pre vás pripravíme výborné podujatie, na ktoré budete ešte dlho spomínať. Lebo TEDxBratislava nie je bežná konferencia. A nebude to ani bežný festival.

Organizačná poznámka: Stagediving nie je dovolený.