#TEDxBAsk

#TEDxBAsk

V sále chceme, aby ste mali mobily vypnuté a strčené vo vrecku a mohli sa plne sústrediť na vystúpenia. Ale cez prestávky vyťahujte mobily z vrecák a podeľte sa o svoje dojmy a myšlienky na sociálnych sieťach.

Facebook, Twitter, Instagram nech je váš zapisovač postrehov a myšlienok. Náš hashtag je #TEDxBAsk (stačí aj malými písmenami #tedxbask), tak ho ku každému statusu či fotke pripojte. Posty a fotky z Twitteru a Instagramu s týmto hastagom sa zobrazia na troch obrazovkách Enplug, ktoré budú rozmiestnené v priestore. Ak dáte status aj priamo na náš Facebook, tiež sa zobrazí na tejto obrazovke a vo vyhľadávaní.

Po príchode sa hneď checknite na Foursquare (resp. cez Swarm aplikáciu) a nezbudnite sa odfotiť a tiež pridať #TEDxBAsk. Checknite sa na venue SND, kde máme vytvorený náš event.

Hneď pri vchode bude na vás čakať aj fotostena. Napíšte nejakú vašu myšlienku hodnú šírenia, odfoťte sa, zazdieľajte s hastagom #TEDxBAsk ideálne na Instragrame, ale nebránime sa ani Twitteru či postu na našu Facebook stránku a dvoch z vás s myšlienkami, ktorá sa nám budú najviac páčiť, do týždňa po podujatí odmeníme po jednom lístku na TEDxBratislava 2015.