Stretneme sa pred fontánou. Zn. TEDxBratislava afterparty

TEDxBratislava dovod preco prist

Stretneme sa pred fontánou. Zn. TEDxBratislava afterparty

Ani tento rok sme nič nenechali na náhodu a deň plný inšpirácie zakončíme poriadnou afterparty. Zistite, čo vás čaká po TEDxBratislava 2018: Na pomedzí.

V nedeľu od rána vám budeme postupne dávkovať inšpiráciu a myšlienky hodné šírenia. Čaká vás 14 rečníkov a 2 umelecké vystúpenia. Tomu hovoríme poriadny program. 🙂 Práve preto sme sa rozhodli pripraviť afterparty, ktorá vás po celodennom sedení v sále poriadne rozhýbe! PS: Bude chladno, prineste si kabát.

DJ Stroon

Pohár vína v ruke a zapadajúce slnko priam volá po dobrej hudbe. K drinku a do tanca vám tento rok zahrá  DJ Stroon, ktorý sa po druhýkrát vracia na TEDxBratislava. Ideálny podmaz k rozhovorom o vašich obľúbených okamihoch a dojmoch z celého dňa. Ako malú ochutnávku odporúčame jeho vystúpenie na TEDxBratislava 2012.

Workshop Otvorená dielňa

Stanko Krajči z Otvorenej dielne k nám tento rok opäť zavíta s novým výmyslom. Minuloročný “FOTOMAT” mal u vás obrovský úspech a preto sa aj tento rok tešíme, čo nové chlapci prinesú. Nechajme sa prekvapiť.

Funnylicious

Rozhýbať a rozosmiať vás príde Funnylicious Improv Theater, ktorá je jedinou anglickou improv komediálnou skupinou na Slovensku! Členovia Funnylicious vám ukážu, že improvizácia dokáže odomknúť prirodzenú kreativitu ľudí a smiech a zábava pritom určite nebudú chýbať.

(Zdroj: Befunnylicious)

Networking na kolesách

Povestnou čerešničkou na koniec je tento rok rikša, za ktorej zapožičanie veľmi pekne ďakujeme OZ Cyklokoalícia, bežne funguje ako vozítko pre seniorov v zariadení sociálnych služieb v Rači v rámci projektu Bicyklovanie neobmedzené vekom. Na afterke si jazdu na rikši môžete vyskúšať vy – ako vodič alebo ako výletník. Povozte sa so svojimi kamarátmi ale aj budúcimi známymi spomedzi účastníkov. Vypedálujte von zo svojej komfortnej zóny a vstúpte na pomedzie!

Příběhy bláznovství

Počas prestávok si budete v priestoroch divadla pozrieť putovnú výstavu Příbehy bláznovství. Počas posledného bloku výstavu presunieme  na nádvorie SND, aby si ju mohli pozrieť aj všetci tí, ktorí cez deň skúšali iné prestávkové aktivity a chcú si nechať túto sériu grafík na koniec dňa, kedy sa po celom dni budú môcť na chvíľu zastaviť a zamyslieť sa. Ak budete mať šťastie stretnete aj spoluautorku výstavy, našu rečníčku Zuzku Špačkovú – kuk fotku nižšie, nech viete koho hľadať v dave.

(Zdroj: Příběhy bláznovství )

A nezabudnite, byť tak trochu na pomedzí nie je nič zvláštne. Prekročme spolu hranice, objavme druhé strany, presuňme sa z bodu A do bodu B, napríklad aj rikšou. Vystúpmte z komfortnej zóny a oslovte niekoho neznámeho. Tá najhoršia vec, čo sa môže stať, je, že sa niečo nové naučíte.

Vidíme sa pri fontáne <3