Spúšťame registrácie na TEDxBratislava 2014

Spúšťame registrácie na TEDxBratislava 2014

Piaty ročník TEDxBratislava sa tak ako minulý rok uskutoční 5. júla v SND a tak ako minulý rok sme otvorili registrácie 1. apríla. Všetko sa zdá byť rovnaké, takže naozaj aj bude?

Ani tento rok pri spustení registrácií nemáme zverejnených žiadnych rečníkov. Síce už máme niekoľko potvrdených, ale predsa len si chceme ešte nechať nejaký čas, aby sme potom naraz mohli zverejniť čo najviac mien. Minulý rok nás potešilo, že aj napriek nezverejneným menám, ste nám dali dôveru a lístky išli na predaj ako teplé rožky. Toto sa, veríme, zopakuje aj tento rok a zatiaľ to tak podľa vývoja registrácií aj vyzerá.

Plánujeme však o čosi menej rečníkov (do 18), aby ste mali viac času na prestávkové aktivity, networkovanie a jedlo. Pri menej rečníkoch chceme zároveň dosiahnuť to, aby sme naozaj všetkých špičkovo pripravili.

Prvá skúsenosť so SND dopadla výborne a teraz druhýkrát chceme vychytať muchy. Lepšie rozmiestniť stanovíšť jedla, aby ste kratšie stáli v radoch. Chceme sa vyhnúť technickým problémom, a tak sme zvedaví, čo si na nás tento rok chystá technický škriatok. Po vypálenej žiarovke v projektore minulý rok k nám snáď tento rok bude prívetivejší. A okrem toho vás snáď pobavíme zaujímavými prestávkovými aktivitami.

Takže v podstate áno, všetko rovnaké ako minulý rok, ale predsa dúfame, chceme a robíme všetko preto, aby bol tento  TEDxBratislava ten najlepší ročník zo všetkých piatich, ktoré sme zatiaľ pripravili. Nenechajte si ho ujsť a zaregistrujte sa čo najskôr.