Registrácie na TEDxBratislava 2015 sú spustené, na čo všetko sa môžete tešiť?

Registrácie na TEDxBratislava 2015 sú spustené, na čo všetko sa môžete tešiť?

Od šiesteho ročníka TEDxBratislava nás delí už len pár mesiacov. Lístky sa predávajú ako teplé rožky, ale ak ešte váhate, či to naozaj stojí za to, prinášame vám sumár, čo všetko budete môcť 4.júla v novej budove SND v Bratislave zažiť. TEDxBratislava totiž nie je len sedenie a počúvanie prednášok, je to hlavne komplexný celodenný zážitok.

Pri registráciách od 8. ráno, dostanete brožúrku s menom a programom. Sála s nápaditou scénou je už prichystaná a o 9.00 začíname, prosím usaďte sa.

Aby ste boli v pohode a pri plnom sústredení v sále, každý rok venujeme mimoriadnu pozornosť zabezpečeniu kompletného celodenného občerstvenia. Začíname raňajkami, nesmie chýbať desiata s kávičkou, prípadne aj koláčik a v čase obeda si zvolíte jedno z jedál, na ktoré máte momentálne chuť. Cez olovrant si zmlsnete tiež na niečom chutnom a nakoniec servírujeme teplú večeru. Dbáme na to, aby sa u nás napapkali dosýta aj vegetariáni, vegáni, celiatici a ďalší ľudia, ktorí sa chtiac či nechtiac vyhýbajú niektorým potravinám.

Okrem toho sa každý rok snažíme dať priestor aj lokálnym a malým dodávateľov rôznych pochutín a nápojov. Nechajte sa prekvapiť, aké dobroty nachystáme tento rok. Afterparty máte možnosť stráviť s pohárikom vína alebo piva pri zanietenom rozhovore s niektorým z rečníkov, či s novými známymi, s ktorými sa môžete dať do reči počas prestávok.

Prestávky môžete tráviť aj oddychovaním, povaľovaním sa alebo diskutovaním. Môžete vyskúšať viacero aktivít, ktoré sme pre vás pripravili ako také “mentálne digestívum”. Ich cieľom je vás pobaviť, podnietiť k aktivite, rozhýbať, zoznámiť, udiviť, rozosmiať. Minulý rok ste mali možnosť ponoriť sa do guličkového bazéna a hľadať v ňom spoločné témy pre rozhovor alebo posadiť sa na hrajúcu lavičku a dotykom rúk vytvárať hudbu.

Najhlavnejší sú samozrejme naši rečníci zo Slovenska, ako aj zahraničia, ktorých vystúpenia budú rozdelené do 4 blokov. Môžete sa tešiť až na 16 originálnych myšlienok z rôznych oblastí a dve umelecké vystúpenia, ktoré vám pohladia uši, oči a srdce.

V skratke, pripravte sa na deň plný príjemných stretnutí, inšpirácie, dobrého jedla a nových myšlienok. Robíme všetko preto, aby sme aj v tomto ročníku opäť prekonali vaše očakávania. Príďte si naplniť hlavu, brucho i srdce dosýta novou energiou na TEDxBratislava 2015 a zaregistrujte sa čo najskôr.