Rečníci + Účastníci = TEDxBratislava

Rečníci + Účastníci = TEDxBratislava

Zjednodušene sa dá povedať, že TEDxBratislava = Rečníci + Účastníci

Úlohou nášho tímu je pripraviť všetko tak, aby sa tieto dve skupiny stretli, aby rečníci mali priestor dať zo seba maximum a aby sa účastníci cítili pohodlne. Jednoducho, aby to “+” fungovalo čo najlepšie.

Rečníkov a tém je mnoho a preto sa im venujeme s veľkým predstihom – niekedy aj pár mesiacov. Občas rečníkov prekvapíme množstvom našich otázok, pripomienok, nápadov, potrebou vidieť osnovu, koncept, snahou upravovať im slajdy a opakovaným želaním, aby prišli na generálku. Často krát ich v e-mailoch, telefonátoch aj na stretnutiach nahovoríme aj na oveľa odvážnejšie veci, než pôvodne plánovali.

Za všetku odvahu a energiu investovanú do príprav a všetky emócie vložené do predášky a rozhovorov cez prestávky sme im nesmierne vďační a dobrý talk nás teší tak, ako teší hokejového fanúšika gól vo finále.

Ďakujeme vám, naši rečníci!

V okamihu, keď sa vo vysielačkách ozve: “O 10 minút začínajú registrácie”, každý v tíme vie, že o chvíľu bude na chodbách plno. Ale nie len ľudí, ale aj príjemnej atmosféry.

Naši milí účastníci, mať také publikum, ako ste vy, je sen každého, kto organizuje nejaké podujatie. Cítime, ako rečníkom držíte palce, ako ich so zápalom počúvate, reagujete, dávate spätnú väzbu v reálnom čase. Reagujete úžasne aj keď veci nejdú úplne na sto percent, keď sa niečo trošku pokzí, alebo aj úplne (vypáli žiarovka v polovici prvého talku), alebo len trošku.

Ďakujeme vám, naši účastníci, fanúšikovia.

A tiež nás teší to, že viac rečníkov minulých rokov sa aj tento rok stalo účastníkmi a pevne veríme, že niekto z vás – tohtoročných účastníkov – bude rečníkom na TEDxBratislava 2014.