O dobrých ľuďoch

O dobrých ľuďoch

Jedna z tých super vecí na TEDxBratislava je to, koľko skvelých ľudí stretneme. Radíme k nim našich dobrovoľníkov, rečníkov, účastníkov i partnerov.

Ale je tu ešte ďalšia skupinka, ktorú neradíme k partnerom. Ozvú sa z ničoho nič a opýtajú sa, či by nám nejak mohli pomôcť, pretože majú radi naše podujatie. Alebo sa ozveme my im a oni nemajú problém okamžite pomôcť. 

Tak nám minulý rok pomohli z Cocopindy s tričkami a vďaka ich neuveriteľne skvelému zákazníckeho prístupu tlačíme u nich tento rok nielen tričká ale skoro všetko, čo sa na papier či textil tlačiť dá.

Tak sa nám tento rok ozval sirupár Mário Marko a ponúkol svoje domáce Herbert sirupy. Takže tento rok budete piť zdravšie nealko a so sirupmi vás čaká aj jedna aktivita.

A presne tak sa nám ozvali aj z nitrianskej Gio Caffè a pripravili si pre vás jedno prekvapenie.

Druhý rok spolupracujeme s hotelom Mama’s, v ktorom pracujú neuveriteľne trpezliví ľudia. Ich trpezlivosť sa prejavuje najmä vtedy, keď im každý druhý deň meníme obsadenosť izieb.

Skvelo sa nám robí aj s Connect Coworking, ktorý nám požičiava svoje priestory nielen na stretnutia s dobrovoľníkmi, ale aj na živé premietanie pre tých, ktorí nemôžu byť v sobotu v priamo v SND.

A keď sme tento rok zháňali plastové guličky do bazéna, v priebehu hodiny sme ich mali vybavené od Predeti.sk.

Toto je poďakovanie všetkým dobrým ľuďom, ktorí pomáhajú nielen nám, ale akejkoľvek inciatíve, ktorej veria a o ktorej si myslia, že stojí za to. Ďakujeme vám, vážime si vás a buďte takí dobrí aj naďalej.