Nie že sa stratíte, posledným blokom zábava ešte len začne

Nie že sa stratíte, posledným blokom zábava ešte len začne

Celodennú dávku inšpirácie zakončíme poriadnou „žúrkou“. Ste zvedaví, čo nájdete na afterparty TEDxBratislava 2017? To najlepšie sme si nechali na koniec.

V nedeľu od rána vám budeme postupne dávkovať inšpiráciu a myšlienky hodné šírenia. Čaká vás 14 rečníkov a 2 umelecké vystúpenia. To nie je práve málo 🙂 Práve preto sme sa rozhodli pripraviť afterparty, ktorá vás poriadne rozhýbe po celodennom sedení v sále! Začíname od 18:00.

AirGym

Tešiť sa môžete na vystúpenie profesionálnej akrobatickej dvojice z pražského AirGymu, ktorá predvedie krkolomné figúry, o ktorých ste nemali potuchy, že ich človek dokáže urobiť.

DJ a selektor skb

S miešaným drinkom od Metaxy sa vám bude určite výborne debatiť s ďalšími účastníkmi o najväčších zážitkoch dňa a obľúbených vystúpeniach. K drinku a do tanca vám zahrá obľúbený DJ a selektor skb. Pre TEDxBratislava 2017: Straty a nálezy pripravil špeciálny playlist plný lahôdok ako je The xx, Goldfrapp, Kasabians čiAlt-J.

Workshop Otvorená dielňa

“Naše workshopy spočívajú v myšlienke preniesť si kus/fragment dielne, na miesta prístupné ľuďom, a ukázať spôsob akým pracujeme, priniesť im trochu skúseností, pričuchnúť k remeslu a ručnej tvrdej práci, zoznámiť sa s nástrojmi, ale aj postupmi a ideami,“ hovorí Stanko Krajči z Otvorenej dielne, ktorá pripravila workshop. „Vždy si nejako prirodzene určíme, čo budeme robiť, niečo nové, niečo, čo bude baviť ľudí, ale aj nás!”

Vl?st?vedný kvíz M_P_BA

Myslíte si, že viete všetko o Bratislave a podujatí TEDxBratislava? Otestujte svoje vedomosti vo Vl?st?vednom kvíze. Kvíz sme pripravili v spolupráci s M_P_BA a majstrom vlastivedných prechádzok Ivorom Švihranom. Čaká vás 30 otázok, ktoré sa viažu k Bratislave a k nášmu podujatiu. Nechajte sa prekvapiť vlastnými vedomosťami! Najlepší získajú TED knihu.

Básne na počkanie

Okrem zážitkov si tento rok môžete odniesť aj inú výnimočnú pamiatku – báseň na počkanie! Zastavte sa u Šimona zo Slovníka cudzích snov a nechajte si napísať báseň na mieru. Každá je unikát, ktorý vám bude pripomínať deň plný zážitkov a myšlienok hodných šírenia 🙂

Spoločne dáme bodku za dňom plným zážitkov a silných myšlienok na našej afterparty. Oslávme tento skutočný sviatok ľudskej snahy čeliť náročným časom s jasnou mysľou a pozitívnym naladením. Vždy keď niečo stratíme, niečo iné nájdeme. Na tento kolobeh života a tému ôsmeho ročníka TEDxBratislava 2017 si spolu pozdvihneme čaše už v nedeľu večer pred novým SND.

Tešíme sa na vás! <3