Na TEDxBratislava priniesol Svet bedničiek sviežosť a čerstvosť

Na TEDxBratislava priniesol Svet bedničiek sviežosť a čerstvosť

Prečo sme sa rozhodli podporiť TEDxBratislava

Svet bedničiek a Tri Oriešky sú TEDxBratislava. Všetkými myšlienkami, v ktorých duchu sa nesie táto konferencia žijeme a mnohé realizujeme vo svojich projektoch. Sme mladí, snažíme sa robiť nevšedné veci, ktoré prekonávajú slovenské pomery a pritom nezabúdame na druhých, na to, odkiaľ sme. TEDxBratislava je podujatie známe vysokou úrovňou organizácie, ktoré sa v rámci nášho priestoru najviac približuje k tým zahraničným. Hlavnou ideou TEDxBratislava je spájať šikovných ľudí a prinášať nové trendy zo zahraničia k nám na Slovensko.

Preto sme sa rozhodli spojením s Tromi Orieškami dodať TEDxBratislava ďalší rozmer. Podporiť konferenciu sviežosťou, kreativitou a priniesť kúsok Slovenska. Ukázať, že TEDxBratislava nielen podporujeme, ale ním aj žijeme. Ak hovoríme o TEDxBratislava nemáme na mysli len známu značku, ale všetkých ľudí, ktorí sa chopili iniciatívy a rozhodli sa šíriť svoje cenné názory, rady či skúsenosti. Hovoríme o organizátoroch, rečníkoch, návštevníkoch aj ostatných sponzoroch, pretože títo všetci sa za týmito písmenkami skrývajú. A rozhodne sú tou najpodstatnejšou zložkou.

Na TEDxBratislava sme priniesli kúsok Slovenska

TEDx konferencie sú výnimočný projekt, ktorého základ vznikol v zahraničí a našťastie sa úspešne udomácnil aj na Slovensku. Napriek tomu si myslíme, že je potrebné ho doplniť o čosi slovenské. Túto úlohu zohrávajú aj partneri konferencie, medzi ktorých patria aj zahraničné firmy či korporácie. Myslíme si však, že je dôležité, aby sa popri nich zapájali aj rýdzo slovenské firmy. Aké iné slovenské oživenie je vhodnejšie než projekt Sveta bedničiek, ktorého cieľom je priniesť čerstvé potraviny zo slovenskej lokálnej produkcie od farmárov priamo k Vám domov?

Spojením s Troma Orieškami sme vizuálne dotvorili náš stánok

S Tromi Orieškami nás spájajú nie len spoločné myšlienky, ale aj projekty. Tri Oriešky sú šikovné dievčatá, ktoré vizuálne dotvárajú myšlienky, ktoré chceme šíriť. Svojou výzdobou podujatiam dodávajú ducha. Vytvárajú nezameniteľnú atmosféru, a presne takú sme chceli priniesť aj na TEDxBratislava. Aby konferencia ešte viac vynikla medzi ostatnými. Aby každým ročníkom dvíhala svoju latku vyššie.

Autor: Peter Kindel