Konečne videá alebo prečo nám to tak dlho trvalo

Konečne videá alebo prečo nám to tak dlho trvalo

Tretí ročník TEDxBratislava bol skvelý, všetko išlo ako po masle (s odstupom času sa to tak minimálne zdá), účastníkom sa páčilo, eufória po podujatí bola veľka. A bolo by to dokonalé, keby sme nezverejnili videá až štyri mesiace po TEDx-e.

Prvé videá pribudli pomerne rýchlo, lenže Stanislav Ščepán, ktorý ich editoval, mal následne veľa pracovných povinností a na zvyšné už nemal kapacitu. Začalo sa hľadanie niekoho, kto by nám pomohol, čo trvalo pomerne dlho, ale nakoniec sa na výzvu ozvali Jakub Hanes a Martina Babicová a začalo po dlhom čase svitať na lepšie časy. Potom sa pripojil aj Jozef Vasváry a predposledný septembrový týždeň boli videá hotové.

Všetky ich nájdete v tomto playliste. Titulky slovenské aj anglické budú postupne pribúdať, armáda titulkovačov je už pripravená.

Z našej strany dlžíme rečníkom, divákom a fanúšikom veľké ospravedlnenie, že to trvalo štyri mesiace. Snáď nám to odpustíte a videá si možno práve vďaka dlhšej pauze o to viac vychutnáte. Lebo toto oneskorenie nič neubralo z kvality prednášok a úprimnosti myšlienok. Určite odporúčame pozrieť si ich a zažiť 359 stupňov inšpirácie.

My sme sa tento rok poučili, že editáciu videí si musíme zabezpečiť vopred a na 100%.