Hľadáme hrdinov!

Hľadáme hrdinov!

Kto je pre teba hrdinom?

Tento rok vám chceme na TEDxBratislava predstaviť hrdinov všedných dní a ich myšlienky hodné šírenia; myšlienky, ktoré dokážu inšpirovať a ovplyvniť desiatky, stovky či tisíce ľudí.

Sme však presvedčení, že (ne)všedných hrdinov je oveľa viac a sú všade okolo nás, v našej rodine, či medzi kamarátmi. Často svoje činy nepovažujú za hrdinstvá, svojimi skutkami sa nechvália, robia ich nezištne a bez veľkej pompy. Pomáhajú, inšpirujú nás, vedia nás rozosmiať, vracajú nám nádej a odvahu, stoja pri nás, majú dobré nápady, neustúpia, sú zvedaví, nenechajú sa zastrašiť alebo odradiť.

Pomôžte nám nájsť čo najviac ne(všedných) hrdinov a vyzdvihnúť ich myšlienky hodné šírenia!

Pošlite nám fotku a krátky citát (max. 1-2 vety) vysvetľujúci, prečo je daná osoba pre vás (ne)všedným hrdinom. Môže ísť priamo o fotku vášho hrdinu alebo o ilustračnú fotku. Vždy však prosím uveďte autora/ zdroj fotografie alebo ilustrácie.

Fotky s citátmi budeme postupne zverejňovať na našej stránke na Facebooku. Berieme si však právo zverejniť len výber z vami zaslaných fotografií.

Kam treba fotografiu poslať?

hrdina@tedxbratislava.sk

Do kedy môžete súťažiť?

od teraz do piatku 12. júna 2015

Čo je v hre?

Po ukončení súťaže budeme žrebovať troch vítazov, pre ktorých máme pripravené nasledujúce ceny:

  • lístok na TEDxBratislava 2015 (vstupné aj s hrdinským tričkom)
  • exkluzívne pozvanie na večeru organizačného tímu s rečníkmi do reštaurácie Green Budha v Bratislave
  • hrdinské tričko TEDxBratislava 2015

 

Upozornenie

Zaslaním fotografie alebo ilustrácie súhlasíte s tým, že fotografia alebo ilustrácia môže byť použitá na účely súťaže, publikovaná na sociálnej sieti Facebook a Twitter, ako aj na webových stránkach www.tedxbratislava.sk. Zároveň dávate súhlas s tým, že fotografia môže byť použitá aj priamo na podujatiach TEDxBratislava, či TEDxSalón.