Cvernovka prináša priamy prenos z TEDxBratislava aj oficiálnu afterparty

Cvernovka prináša priamy prenos z TEDxBratislava aj oficiálnu afterparty

Neušli sa vám lístky na TEDxBratislava? Nevadí, máme pre vás živé premietanie aj s doprovodným programom. Cvernovka bude žiť TEDxom v sobotu 26. mája od 9:00 až do 27. mája 4:00.

Živé premietanie aj živí rečníci

Ale aby som nepredbiehala- okrem živého premietania a možností diskusie dostanú účastníci tejto paralelnej akcie aj niečo navyše vo forme sprievodného programu a niekoľkých extra talkov.

Predbežne to vyzerá takto:

  • Miroslav Helbich – Ako dlho budeme žiť
  • Viera Satinska – Moja cesta psychiatriou a životom
  • live painting Laura Štorcelová, Veronika Ďurišová, Anna Radeva, Karol Filo/VŠMU

Afterparty je potrebná!

Po prvých dvoch veľkých TEDxBratislava sme zistili, že po dni plnom inšpirácií, stretnutí a myšlienok hodných šírenia nám tých pár hodín čo máme na rozhovory a popíjanie niečoho fajného predtým, než budeme musieť vypratať divadlo, jednoducho nestačí. Že musíme končiť v najlepšom, že tam nie sú ľudia, ktorí by tiež chceli podebatovať, lebo sledovali streaming niekde inde. Preto sme sa rozhodli, že tretí ročník bude mať svoju oficiálnu afterparty. Partnera pre ňu sme našli naozaj skvelého. Galleria Cvernovka nie je len naozaj zaujímavý priestor, ale je to miesto, ktoré sa k nám hodí už svojou podstatou. Podporuje umelcov, nezakladá si na mainstreame a otvára oči a mysle, tak ako TEDxBratislava.

Či už budete s nami priamo v Heineken Tower Stage, alebo budete sledovať streaming online, tešíme sa na vás večer v Cvernovke po skončení nášho podujatia. Afterparty bude fičať od 19:00 do 4:00, čo dáva skutočne dosť priestoru na stretnutia a rozhovory.

Oficiálna afterparty TedxBratislava je nielen možnosťou pokračovať v zaujímavých debatách a spoznávaní inšpiratívnych ľudí. Popri networkingu sa môžete zoznámiť s výkvetom slovenskej elektronickej scény zo stajne vydavateľstva Exitab. To patrí k najaktívnejším slovenským vydavateľstvám a svojimi aktivitami podporuje prevažnú väčšinu mladých slovenských projektov, ktoré stoja za vypočutie.

Že kto nám bude k afterpartiovaniu hrať? Všetko sa dozviete v informáciách, ktoré organizátori uvádzajú na Facebooku. Prihláste sa a budete informovaní o prípadných zmenách a doplneniach.

Tak čo? Máte v kalendári?