Buďte pri tom s nami – aj prostredníctvom živého premietania

Buďte pri tom s nami – aj prostredníctvom živého premietania

Šiesty TEDxBratislava obsadí dosky činohry Slovenského národného divadla o necelý mesiac. Uskutoční sa v sobotu 4. júla 2015. Zatiaľ sme predstavili 15 rečníkov. Vstupenky si ešte stále môžete kúpiť na stránke www.tedxbratislava.sk, zostáva ich však už len niekoľko desiatok. Osobná účasť na konferencii preto nebude možná pre mnohých z vás, hoci je Slovenské národné divadlo dostatočne veľké. Možnosťou je preto sledovať podujatie online, či už zúčastnením sa živého prenosu alebo zorganizovaním vlastného podujatia tzv. viewing party.

Viewing party, alebo živé premietanie je online prenos podujatia TEDx Bratislava. Je určený hlavne skupinám ľudí, ktorý si nechcú nechať ujsť inšpiratívne myšlienky, radi diskutujú a delia sa o svoje nápady. Prenos trvá celý deň, zahraniční rečníci sú tlmočení a počas prestávok si môžu záujemcovia vymyslieť a zrealizovať vlastné aktivity.

Tento rok bude živé premietanie zorganizované aj v bratislavskom Connect Coworking.

_FB_HEADER_recnici_osme

Čo potrebujete na zorganizovanie živého premietania?

  • Musíte byť skromní, alebo aj nie. Živé premietanie môžete organizovať maximálne pre sto účastníkov. Pri vyššom počte potrebujete špeciálny súhlas, ale aj to sa dá.
  • Potrebujete získať vhodný a nekomerčný priestor, kde sa premietanie uskutoční. Napríklad knižnica, coworking, alebo sprístupníte vašu obývačku.
  • Sledovanie prenosu musí byť bezplatné, čo vám ale nebráni nájsť si sponzora na prestávkové aktivity, alebo sa vyskladať na občerstvenie (zaplatenie občerstvenia však nemôže byť podmienkou na účasť na viewing party).
  • Bez premietacej techniky, repra, rýchleho internetu to nepôjde. Doporučujeme aj notebook v zálohe. Pre istotu.

Buďte pri tom s nami
Na šírenie dobrých myšlienok je potrebná sloboda a publikum. Veríme, že tak to má byť. Keď máte 4. júla čas a chuť, zorganizujte živé premietanie tiež. Zabavte sa inak, pozvite známych. V chládku vašej súkromnej pláže, alebo v garáži pri grilovačke. Nájdite si chvíľku (môžete aj celý deň), vhodné miesto a začnite tak, že nás kontaktujete.