Afterparty, akú si zaslúži len 10. výročie

Afterparty, akú si zaslúži len 10. výročie

Dáme rande pred fontánou? Zn.: afterka TEDxBratislava!

Každý rok je príprava afterparty pre mňa ako prvé rande – nervózne sa rozhodujem, čo by sa vám mohlo páčiť a ako pre vás vytvoriť čo najpríjemnejší záver dňa, ktorý by bol plný dojmov.

Ani tento rok to nie je o nič iné. Motýle v bruchu nedočkavo čakajú na ten moment, keď budete posedávať na sedacích vakoch, popíjať pivo či odchipkávať z vína, len tak oddychovať alebo sa rozprávať a užívať si atmosféru.

Na pomoc som si prizvala odborníkov, ktorí sa postarajú o to, aby žiadna “Bejby neseděla v koutě”!

Zaspieva Katka Máliková

Aké by to bolo rande, keby sme nezašli aj na koncert? Katka Máliková, hudobný zjav, ktorý vdýchol folklóru novú podobu, nás všetkých pohladí na duši svojím krásnym spevom a otvorí program našej tohtoročnej afterparty. Ako vhodný doplnok k počúvaniu odporúčam pohár vína a miestečko na fontáne so skvelým výhľadom!

Foto: Marcel Huljak Gallery

Tančiareň s New Style Hustle Bratislava

Po celodennom sedení si telo pýta pohyb a my sme sa rozhodli, že mu trochu pomôžeme. Na pomoc sme si zavolali Moniku a Matúša z New Style Hustle Bratislava a ich tanečníkov. Pripravte si tanečné topánky, čaká vás lekcia tanca, ktorý si môžete zatancovať na akúkoľvek hudbu: disco, funk, soul, r’n’b, house, salsa proste na čokoľvek. 🙂

Mačica kreslí

Boli ste niekedy na Karlovom moste v Prahe? Vždy tam sedí niekoľko karikaturistov, ktorí kreslia ľudí na posedenie. Tento rok si môžete niečo podobné vyskúšať aj u nás a to dokonca bez davu turistov naokolo! Grafický dizajnér Maté Macsicza vás zapojí do tvorby a vy si odnesiete domov jedinečnú spomienku.

DJ ZAJO vás naladí na pohodovú vlnu

DJ Zajo, ktorý je členom skupiny Drumatique, kvôli našej afterparty oprášil svoje gramce a pripravuje špeciálny playlist, ktorý umocní narodeninovú atmosféru po tancovačke. Milovníci staršej hudby a rôznych hudobných chuťoviek si prídu určite na svoje.

Foto: Mathino photography

Tak čo, dáme si rande na oslave 10. výročia TEDxBratislava? 🙂