TEDxBratislavaSalon 2020: Nehasiť, horím

Po presunutí TEDxBratislava 2020 na rok 2021 sme sa rozhodli zorganizovať salón, ktorý sa uskutoční 16. júla v Novej Cvernovke. Témou salónu sú záľuby, ktoré sa stali neoddeliteľnou súčasťou života rečníkov – NEHASIŤ, HORÍM.

O podujatí

Áno, sme tu opäť a už sa na Vás nesmierne tešíme. Úprimne, nevieme si predstaviť leto bez toho, aby sme s Vami nezdieľali myšlienky hodné šírenia.

V pondelok 6. júla 2020 sa otvorí registrácia na sľúbený TEDxBratislava salón, ktorý sa uskutoční 16. júla v Novej Cvernovke. Nenechajte si ujsť toto výnimočné podujatie, na ktorom budete mať príležitosť stretnúť sa s výnimočnými rečníkmi a vydať sa s nimi na inšpiratívnu cestu.

Sú to ľudia, pre ktorých ich záľuby nie sú len vyplnením voľného času, ale sú pre nich poslaním, naplnením, liekom, plamienkom, ktorý nezhasne. Po vystúpeniach rečníkov budete mať výnimočnú príležitosť zapojiť sa aj do živej diskusie s Monikou Kaprálikovou a ďalej rozvíjať myšlienky hodné šírenia. Mená rečníkov predstavíme už čoskoro.

Zatiaľ však môžeme prezradiť, že náš program hudobne obohatí známa slovenská pesničkárka Katka Ščevlíková, ktorú môžete poznať z relácie Milujem Slovensko. Na salóne však spoznáte aj to, čo vie televízia málokedy premietnuť do vašej obývačky. Autenticita, intímnosť, spontaneita, také sú vlastnosti hudby, ktoré Katka premieta do svojich piesní.

Počet miest na salón je limitovaný. Registrujte sa už dnes a rezervujte si miesto. Vstupenky na TEDxBratislava salón sú bezplatné. Príďte zahorieť aj vy!

Bezpečnostné opatrenia

TEDxBratislavaSalon sa bude konať vo vnútorných priestoroch Novej Cvernovky a v súvislosti s vládnymi nariadeniami Vás prosíme o dodržiavanie následovných opatrení. Počas celého priebehu podujatia je potrebné mať rúško, resp. zakrytú časť úst a nosa. Pri registrácii ako aj počas trvania podujatia, prosím dodržiavajte dvojmetrové odstupy. Pred vstupom na podujatie použite dezinfekciu, ktorá bude k dispozícii pri vchode. Vopred ďakujeme za dodržiavanie týchto opatrení.

Ak sa u Vás prejavia príznaky akútneho respiračného ochorenia (horúčka, kašeľ, nádcha, sťažené dýchanie) zostaňte v domácej izolácii a čo najskôr telefonicky kontaktujte svojho ošetrujúceho lekára.

Registrácia

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...

Rečníci a rečníčky

Mená účinkujúcich zverejňujeme priebežne a postupne vám o nich prezradíme viac.

 • Tomaso Greksák

  Cestovanie a lezenie je to, čo Tomasa v živote napĺňa. Vďaka lezeniu pomáha ľuďom prekonávať svoje hranice.

 • Jana Fašungová

  Po materskej dovolenke sa odhodlala veriť svojej intuícii a začať hľadať svoju slobodu a seba samu v úplne novej roli.

 • Ján Hefty

  Jedného dňa sa dozvedel, že má diagnózu, ktorú dnešná medicína nevie liečiť. Vďaka svojmu koníčku si naďalej plní svoje sny a inšpiruje ľudí okolo seba.

 • Katka Ščevlíková

  Hudba - podhubie emócií, ktoré v sebe kóduje príbehy. Príbehy a život. Ona vám porozpráva skrz piesne ten svoj.

Program

17:30 - Registrácie
18:00 - Prednášky
 • Jana Fašungová – Fotografia
 • Tomaso Greksák – Bouldering
 • Ján Hefty – Cyklistika
 • Katka Ščevlíkova – Hudobné vystúpenie
19:20 - Prestávka
19:30 - Diskusia s rečníkmi

Živá diskusia, v ktorej sa môžete priamo opýtať rečníkov na pozadie vzniku ich talkov alebo detaily, ktoré vás zaujali.

20:30 - Záver s hudbou Katky Ščevlíkovej

Moment príjemnej atmosféry pri hudbe, ktorý môžete využiť na prihovorenie sa rečníkom a ostatným účastníkom podujatia.

Partneri

Ďakujeme partnerom za podporu TEDxBratislavaSalon 2020