TEDxBratislava 2021: Očakávanie

Očakávanie čaká, čo s nami spraví neočakávaná situácia. Neraz nás tiež ťahá za nos, keď sa naše očakávania nenapĺňajú. Neočakávaným paradoxom je, že sme ústrednú tému vybrali ešte pred vypuknutím koronovej situácie, avšak až vďaka nej získala téma aktuálny rozmer. Poďte s nami 3. júla 2021 čeliť vlastným očakávaniam!

O podujatí

V poradí už jedenásty ročník najväčšieho lokálneho TED podujatia na Slovensku TEDxBratislava 2021 je tu. Prostredníctvom inšpirujúcich príbehov ôsmich rečníčok a rečníkov zo Slovenska a Čiech bude odhaľovať podoby našich očakávaní, aj to ako úroveň ich naplnenosti vplýva na naše životy či prístup k iným ľuďom.

 Podujatie sa uskutoční v sobotu 3. júla od 15:00 do 18:00 hodiny v živom prenose z bratislavského Štúdia 23. Popri videách vybraných rečníčok a rečníkov tradične ponúkne umelecké vystúpenie a po prvý raz aj živé vstupy zo sprievodného programu v uliciach Bratislavy. Časť aktivít bude zároveň prístupná so vstupenkou aj po prenose. Nebudú medzi nimi chýbať….

Vstupenky

Vďaka vstupenke získate prístup k inšpiratívnym myšlienkam vybraných rečníčok a rečníkov. Obohatíme vás exkluzívnym umeleckým vystúpením, okrem toho si budete môcť užiť afterparty a všetky naše pripravované sprievodné aktivity v rámci Offline Spotov, ktoré budú prebiehať počas júla.

V prípade, že sa nebudete môcť zúčastniť živého prenosu podujatia, záznam z neho budete mať k dispozícii počas celého júla.

Načítavam Online predaj vstupeniek, čakajte prosím...

Rečníci a rečníčky

Mená účinkujúcich zverejňujeme priebežne a postupne vám o nich prezradíme viac.

  • Ján Markoš

    Lektor kritického myslenia a šachový veľmajster. Autor knižného bestselleru Sila rozumu v bláznivej dobe.

  • Svetlana Žuchová

    Svetlana je psychiatrička, pôsobí vo všeobecnej psychiatrickej ambulancii. Píše a prekladá knihy. FOTO: Mišenka Plantážnik

  • Ladislav Miko

    Pôdny biológ, bývalý minister, vysoký úradník Európskej komisie, vedúci jej zastúpenia v SR. Objaviteľ nových druhov pôdnych roztočov.

Program

Momentálne poctivo pripravujeme a finalizujeme.

Afterparty

Po skončení živého prenosu vás v sobotu 3. júla čakáme od 20:00 hod. na afterparty v Bukowski. Pripravili sme si pre vás live koncert talentovaného interpréta NaiKavols, pri ktorom si budete môcť pripiť s TEDx shotom. Okrem toho budete mať príležitosť sa porozprávať a zabaviť s ľuďmi z TEDxBratislava komunity a stretnúť tak známe aj neznáme tváre. Vidíme sa?

Vstup na afterparty je možný len so vstupenkou.

Offline Spoty

Podujatím TEDxBratislava 2021 celá zábava len začína. Pripravujeme pre vás zaujímavé sprievodné aktivity v rámci Offline Spotov, ktoré si budete môcť užiť počas celého júla. Bližšie informácie budeme postupne dopĺňať. Máte sa na čo tešiť!

Vstup na všetky Offline Spoty je možný len so vstupenkou.

Bukowski
Coworking Cvernovka
Bistro Jama
HubHub
Stará jedáleň

Partneri

Ďakujeme našim skvelým partnerom za podporu TEDxBratislava 2021.

Generálny partner

Hlavní partneri

Partneri

Mediálni partneri